Влак прегази човек в София

Не пропускайте

Влак е блъснал човек в София, съобщи Нова телевизия.

Още по темата

Инцидентът е станал на гара Връбница.

От Пресцентъра на МВР са потвърдили, че сигнал за човек, намерен мъртъв на релсите, е подаден около 6:30 тази сутрин.

Влакът е пътувал към Банкя, други подробности за инцидента засега не са известни.

На 7 юни двама машинисти и шофьор на ТИР загинаха при тежка катастрофа на неохраняем жп прелез край гара Орешец по линията Видин-София.

Прелезът е бил с включена светлинна и звукова сигнализация, но въпреки това водачът на ТИР-а е преминал и е последвал сблъсъкът, при който първият вагон от композицията е дерайлирал.




Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

📰️ Новините от България

Още публикации

Последни публикации